Wymiana ciuszka dla maluszka

 • -

Wymiana ciuszka dla maluszka

Category : wydarzenia

Twoja szafa wypchana jest dziecięcymi ubrankami, z których wyrosły już dzieci, a które wciąż żal ci wyrzucać? A może trzymasz odzież ciążową, prawie nową, bo przecież chodziłaś w niej nie tak często?  Mamy dla Ciebie nie lada gratkę.

 • w sobotę 21 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19
 • w niedzielę 22 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64

  Zapraszamy wszystkie mamy na swap party, czyli bezgotówkową wymianę ubranek dziecięcych i ciążowych. To doskonała okazja, aby opróżnić swoje szafy, półki i szuflady z nagromadzonych ciuszków. To również wspaniały pretekst aby wraz z innymi mamami napić się pysznej kawy, poplotkować, podzielić doświadczeniami.

  Zainteresowani udziałem w wymianie muszą zadbać o prezentację swojego towaru. Dobrze, żeby wszystko było czyste, w dobrym stanie, a ubrania wyprasowane. Kierujmy się zasadą: na wymianę przeznaczamy to, co sami chcielibyśmy dostać od innych.

  Wstęp jest darmowy.
  Na czym polega wymiana?
  Najlepiej, aby do transakcji dochodziło metodą: towar za towar. W praktyce wygląda to w ten sposób, że jedna mama np. za spodenki synka chciałaby od drugiej mamy sweterek dla córki. Może się jednak zdarzyć, że tylko jedna strona biorąca udział w wymianie znajdzie dla siebie ubranie, której chciałaby być nową właścicielką. Wówczas może dojść do symbolicznego zakupu za dany towar.

  Organizatorzy akcji nie ponoszą odpowiedzialności za wady przedmiotów oraz jej niezgodność z opisem- udostępniają tylko miejsce do wymiany.

Ilość miejsc dla osób wystawiających ciuszki ograniczona!

Zapisy TYLKO mailowo na adres: info@klubodzieciarnia.pl

W zgłoszeniu należy podać „WYMIANA CIUSZKA lokalizacja (ul.Drzewieckiego czy ul.Skarbowców) IMIĘ NAZWISKO NR TELEFONU”


polub nas na facebooku