Wydarzenia

Nowe przygody niesfornej Maszy i niedźwiedzia

w jego leśnym domku. Czy Masza pójdzie do szkoly? Czy Niedźwiedź jej pomoże? Czy Masza lubi się uczyć i poznawać nowe rzeczy? Tego dowiemy się podczas przedstawienia na które serdecznie zapraszamy ! Gdzie?

 • Klubodzieciarnia na ul.Drzewieckiego 19A w sobotę 29 września ’18 o godzinie 14.00.  – bilety dostępne
 • na godzinę 15  bilety już wyprzedane

Bilety:

 • Bilety w przedsprzedaży:

Serdecznie zapraszamy na mini sesje zdjęciowe z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego. Będzie to wyjątkowa pamiątka, w szczególności dla tych dzieci, które rozpoczynają swoją edukację – w zerówce lub pierwszej klasie. W cenie 100zł: – 30 minutowa sesja – 5 odbitek wysokiej jakości na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 15×21 – 5 zdjęć wysokiej rozdzielczości na płycie CD/DVD Dodatkowo będzie można zamówić fotoobraz z wybranym zdjęciem na wysokiej jakości płótnie canvas. Fotoobrazy dostępne w

Serdecznie zapraszamy na mini sesje zdjęciowe z okazji Dnia Taty!

Uczcij to wyjątkowe święto i spraw sobie i bliskim wspaniałą pamiątkę. W cenie 100zł: – 30 minutowa sesja – 5 odbitek wysokiej jakości na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 15×21 – 5 zdjęć wysokiej rozdzielczości na płycie CD/DVD Dodatkowo będzie można zamówić fotoobraz z wybranym zdjęciem na wysokiej jakości płótnie canvas. Fotoobrazy dostępne w 3 rozmiarach:

  Serdecznie zapraszamy na teatrzyk kukiełkowy „Świnka Peppa”w wykonaniu Pani Teatrzyk.

  Przedstawienie będzie wystawiane w:

  • Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64 w sobotę 16 czerwca o godzinie 13.00. (UWAGA! brak wolnych miejsc – bilety już wyprzedane)
  • Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19A w sobotę 30 czerwca o godzinie 11.00.(UWAGA! brak wolnych miejsc – bilety już wyprzedane)

  Bilety w przedsprzedaży: ulgowy 10zł, normalny 15zł Bilety w dniu przedstawienia (jeśli będą wolne miejsca): ulgowy 20zł,

  Niezapomniane chwile i świetna zabawa dla Twojej pociechy z okazji Dnia Dziecka! Serdecznie zapraszamy na wyjątkową zabawę z okazji Dnia Dziecka! Będą szalone tańce, wygibasy i zabawy z profesjonalnym animatorem 🙂 Przebrania mile widziane! Zabawa potrwa 2 godziny, przeznaczona jest dla dzieci od 2 do 6 lat. Bal odbędzie się:

  • w Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64 w sobotę 2 czerwca o godz.11.00
  • w Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19 w sobotę 2 czerwca o godz.15.00

  Serdecznie zapraszamy na mini sesje zdjęciowe z okazji Dnia Matki!

  Uczcij to wyjątkowe święto i spraw sobie i bliskim wspaniałą pamiątkę. Na mini sesje fotograficzne zapraszamy: – Mamy wraz z pociechami – uczcimy to wyjątkowe święto niezwykłą pamiątką – przyszłe Mamy – uwiecznimy niezwykły czas oczekiwania – Mamy ze swoimi Mamami i dziećmi – stworzymy wyjątkowe, wielopokoleniowe portrety – dzieci z opiekunami (tato, babcia, ciocia) – wówczas

  Nie piesek, nie burek, nie jeż, nie ptak… Serdecznie zapraszamy na teatrzyk kukiełkowy „Czerwony Kapturek”w wykonaniu Pani Teatrzyk. Przedstawienie będziemy mogli obejrzeć:

  • w Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19 w niedzielę 6 maja o godz.15.00
  • K Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64 w niedzielę 6 maja o godz.17.00

  Bilety w przedsprzedaży: ulgowy 10zł, normalny 15zł Bilety w dniu przedstawienia (jeśli będą wolne miejsca): ulgowy 20zł, normalny 25zł Ilość miejsc ograniczona! Zapisy: info@klubodzieciarnia.pl, tel.512 537

  Twoja szafa wypchana jest dziecięcymi ubrankami, z których wyrosły już dzieci, a które wciąż żal ci wyrzucać? A może trzymasz odzież ciążową, prawie nową, bo przecież chodziłaś w niej nie tak często?  Mamy dla Ciebie nie lada gratkę.

  • w sobotę 21 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19
  • w niedzielę 22 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64 Zapraszamy wszystkie mamy na swap party,

  Serdecznie zapraszamy na wiosenne mini sesje zdjęciowe!!!

  Piękne fotografie będą wspaniałą pamiątką i doskonałym prezentem, a  sesja zdjęciowa niezapomnianą przygodą dla malucha! W cenie 100zł:

  • 30 minutowa sesja w wiosennej dekoracji
  • 5 odbitek wysokiej jakości na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 15×21
  • 5 zdjęć wysokiej rozdzielczości na płycie CD/DVD

  Dodatkowo będzie można zamówić fotoobraz z wybranym zdjęciem na wysokiej

  Serdecznie zapraszamy na teatrzyk kukiełkowy „Masza i Niedźwiedź”w wykonaniu Pani Teatrzyk. Przygody zadziornej Maszy i jej sympatycznego kompana będziemy mogli obejrzeć:

  • w Klubodzieciarni na ul.Drzewieckiego 19 w sobotę 7 kwietnia o godz.16.00
  • K Klubodzieciarni na ul.Skarbowców 64 w sobotę 21 kwietnia o godz.16.00

  Bilety w przedsprzedaży: ulgowy 10zł, normalny 15zł Bilety w dniu przedstawienia (jeśli będą wolne miejsca): ulgowy 20zł, normalny 25zł Ilość miejsc ograniczona! Zapisy: info@klubodzieciarnia.pl, tel.512 537 521 lub w