urodziny

Podaruj dziecku wymarzone urodziny!

Potrafimy sprawić, by ten dzień był dla Twojej pociechy wyjątkowy. Pomożemy Wam stworzyć niezapomniane przyjęcie urodzinowe pełne kolorów, radości i atrakcji.

Zapewniamy przestronną salę zabaw, mnóstwo urodzinowych dekoracji, zdrowy i pyszny poczęstunek dla małych gości.

Nasi animatorzy przeniosą dzieci w świat w którym poczują się jak w bajce, zamienią się we wróżki lub księżniczki, przeistoczą się w żołnierzy czy w żądnych przygód piratów….

Kolorowe balony i dekoracje urodzinowe
Poczęstunek dla małych gości (szaszłyki owocowe, popocorn, ciasteczka, paluszki, chrupki)
Kolorowa zastawa stołowa
Napoje dla małych gości bez ograniczeń (woda i soki 100%)

pakiet bajkowe animacje
590
2h zabawy z animatorem**
Bajkowy motyw przewodni****
Kolorowe balony i tematyczne dekoracje
Poczęstunek dla małych gości (muffinki, kanapeczki, szaszłyki owocowe, popcorn, ciasteczka, paluszki, chrupki)

pakiet premium
790
Bajkowy tort urodzinowy
Szampan dla dzieci
Napoje dla dorosłych gości (dzbanek wody, 2 dzbanki soku 100%)
Ciasto dla dorosłych gości (do wyboru szarlotka, czekoladowe, jogurtowe)

*Każda kolejna godzina 50zł

**Dodatkowa godzina zabawy z animatorem 100zł

***Dopłata do każdego następnego dziecka: pakiet I 10zł, pakiet II 20zł, pakiet III 25zł

• Domowe ciasto dla dorosłych gości
  • Słone przekąski dla dorosłych gości (krakersy, czipsy, paluszki, orzeszki)
  • Fotograf (fotorelacja z imprezy)

Nie ma możliwości spożywania w lokalu żywności i napojów, które nie zostały u nas zakupione.

URODZINY DLA DZIECI - BAJKOWE ANIMACJE W KLUBODZIECIARNI

Przyjęcie urodzinowe z animacją (pakiet bajkowe animacje lub pakiet premium) trwa zwykle 2 godziny. Gry i zabawy są dostosowane do wieku uczestników i motywu przewodniego danej imprezy, zawsze pojawia się jednak kilka stałych punktów programu:

• Przybywający goście składają życzenia jubilatce/jubilatowi i wręczają prezenty. Gospodarz przyjęcia odbiera podarunki, kładzie je w wyznaczonym miejscu i zaprasza dzieci do wspólnej zabawy.
  • Animator zaprasza wszystkich gości aby usiedli w kręgu. Przedstawia się i poznaje imiona uczestników zabawy. Jest to też czas na zapoznanie dzieci z zasadami bezpieczeństwa i regułami panującymi podczas trwania przyjęcia.
  • W czasie animacji goście biorą udział w zabawach, które są sfabularyzowane na potrzeby wybranego tematu . Często towarzyszą im rekwizyty lub zabawki. Zabawy są statyczne jak i dynamiczne, zazwyczaj prowadzone na przemian.
  • Podczas animacji ogłaszane są krótkie przerwy (dwie, trzy) na odpoczynek. Wtedy dzieci mogą zasiąść do stolików, zjeść małe „co nie co” i napić się. Przerwy są dostosowane do wieku uczestników i potrzeb programu.
  • Zwykle w połowie przyjęcia podawany jest tort – jubilat zajmuje honorowe miejsce, goście wspólnie śpiewają „Sto Lat”, następuje uroczyste wniesienie tortu i zdmuchnięcie świeczek.
  • W ostatnich 15-20 minutach animator prowadzi zabawę pożegnalną, po której rodzice mogą odebrać swoje pociechy i wrócić do domu z niezapomnianymi wrażeniami.