nasze menu

espresso
czarna
biała
cappuccino
latte

DOMOWE CIASTA

Zapraszamy na pyszne domowe ciasta, ciasteczka i muffinki! Możesz zamówić u nas pyszną szarlotkę z malinami, aromatycznego marchewkowca, delikatny sernik, bardzo czekoladowe brownie z orzechami włoskimi. Dla małych łasuchów mamy wspaniałe cisteczka - owsiane lub czekoladowo-migdałowe i muffinki w różnych smakach.

W ofercie mamy również ciasta w dużych blaszkach (16-18 porcji) - czekoladowe, jogurtowe, szarlotkę - idealne na imprezy urodzinowe.

szarlotka z malinami
marchewkowe2
sernik
brownie-2
amaretti
babeczki

HERBATY

Podobno herbatę pije się, by uciszyć zgiełk świata.
I rzeczywiście kojarzy się ona ze zwolnieniem tempa, odprężeniem. Żeby poczuć się lepiej, wystarczy czasem chwila wytchnienia przy filiżance aromatycznego naparu. W naszej kawiarni możecie delektować się klasyczną herbatą czarną, zdrową zieloną, herbatami różnych smaków...

herbata

KOKTAJLE OWOCOWO - WARZYWNE

Multiwitamina, Harmonia, Wzmocnienie, Oczyszczenie, Orzeźwienie - nasze koktajle to solidna dawka zdrowia że świeżych warzyw i owoców. Soki i koktajle wytłaczane są na bieżąco, na zamówienie klienta - super świeże, super zdrowe, super pyszne.

 

koktajle-owocowo-warzywne

KOKTAJLE MLECZNE

Koktajle mleczne są pyszne, zdrowe i sycące. Chętnie piją je również dzieci, także te, które na co dzień stronią od mleka. To wspaniały pomysł na dostarczenie organizmowi niezbędnych, odżywczych składników i witamin.

koktajle-mleczne

BAJKOWE TORTY URODZINOWE

Przygotowaliśmy dla Was ofertę prawdziwie bajkowych tortów urodzinowych, które zamawiamy u najlepszych wrocławskich cukierników.

Zamówienie na tort należy złożyć minimum na tydzień przed planowaną imprezą.

 

barbie
dinozaury
frozen
sam
trolle