o nas

Klubodzieciarnia to miejsce gdzie dzieci mogą być dziećmi, a dorośli im na to pozwalają. To także przestrzeń dla dorosłych, którzy czasami nie czują się dorosło.

sala-nowa-klubodzieciarnia
klubodzieciarnia-sala-zabaw
kącik malucha

W Klubodzieciarni możecie napić się pysznej kawy, zjeść świeżutkie ciastko, skorzystać z bezprzewodowego Internetu, poczytać prasę. Mamy bogato wyposażoną biblioteczkę z książkami dla dzieci, mnóstwo gier, zabawek, puzzli słowem wszystko co pozwoli Wam rodzicom odpocząć, miło spędzić czas jednocześnie mając oko na dzieciaki.

Szeroka oferta zajęć dla dzieci od 8 miesiąca życia do 4 lat, pozwoli dzieciom odkrywać i poznawać świat. Naszą ideą jest to aby dzieci bawiąc się jednocześnie uczyły się, odnajdywały w sobie talenty i pasję.

Wasze dzieci spędzą czas we własnym gronie, pobawią się, nauczą nowych piosenek, namalują lub wyrzeźbią coś Absolutnie Cudownego, a Wy popijając kawkę pogadacie o czymś zupełnie innym niż soczki i pieluszki…. a może właśnie o tym:)

Jako mama wiem jak ważne są chwile spędzone z naszymi pociechami dlatego Klubodzieciarnia jest idealna dla rodziców, którzy chcą dbać o rozwój swojego dziecka zachowując przy tym radość.

Serdecznie zapraszam,

 

kulki
szarlotka-z-malinami-duza-2

Regulamin Klubodzieciarni dostępny jest TUTAJ.